Overslaan en naar de inhoud gaan
Eefje Besseling

Eefje Besselink versterkt de trainersstaf van Van Zijderveld

Van Zijderveld heet Eefje Besselink welkom op de club! Eefje wordt met ingang van het nieuwe badmintonseizoen 2026-2027 toegevoegd aan de trainersstaf van de hogere competitieteams.

Naast de schat aan ervaring van de huidige trainer Joris van Soerland, zal Eefje veel kennis kunnen inbrengen in het trainen van topbadmintontalent. De verwachting is dat de hogere competitieteams en de talentvolle jeugdspelers hierdoor sneller kunnen doorgroeien naar de top.

Versterking topsportgericht fundament

Besselink is coach met een rijke internationale ervaring in het trainen van topcoaches en topbadmintontalent (Learn To Fly, BadSlice Academy, Badminton Europe Summercamp, ADVANCE Badminton Coaching Education Project).

Met de komst van Besselink wil de club verder investeren in een stevig en toekomstgericht sporttechnisch fundament. Daarmee creëert de vereniging tevens meer mogelijkheden voor jeugdspelers en opkomend talent met een topsportgerichte instelling om zich verder te ontwikkelen.

Volgens het bestuur vormt Besselink, dankzij haar uitgebreide ervaring op het hoogste nationale en internationale sportniveau, een waardevolle aanwinst voor de gedreven leden en talentvolle jeugd.

Eefje gaat donderdagtraining leiden 

De verdeling van de trainingen vanaf half mei ziet er als volgt uit (onder voorbehoud):

  • Joris: maandag 18:30-20:00 uur;
  • Eefje: donderdag 18:30-20:30 uur.
Tags